Sunderland Nottingham Forest
2,70
3,20
2,70
Mandante · Sunderland
Marcados 12 · sofridos 9
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 1 | 8,3% | 2 | 22,2% |
| 16-30 | 2 | 16,7% | 1 | 11,1% |
| 31-45+ | 2 | 16,7% | 0 | 0,0% |
| 46-60 | 2 | 16,7% | 3 | 33,3% |
| 61-75 | 4 | 33,3% | 2 | 22,2% |
| 76-90+ | 1 | 8,3% | 1 | 11,1% |
Visitante · Nottingham Forest
Marcados 13 · sofridos 15
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 2 | 15,4% | 4 | 26,7% |
| 16-30 | 0 | 0,0% | 2 | 13,3% |
| 31-45+ | 1 | 7,7% | 4 | 26,7% |
| 46-60 | 2 | 15,4% | 2 | 13,3% |
| 61-75 | 3 | 23,1% | 2 | 13,3% |
| 76-90+ | 5 | 38,5% | 1 | 6,7% |