Ceuta Racing Santander
4,00
4,00
1,80
Mandante · Ceuta
Marcados 25 · sofridos 18
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 6 | 24,0% | 2 | 11,1% |
| 16-30 | 5 | 20,0% | 3 | 16,7% |
| 31-45+ | 4 | 16,0% | 3 | 16,7% |
| 46-60 | 2 | 8,0% | 4 | 22,2% |
| 61-75 | 2 | 8,0% | 2 | 11,1% |
| 76-90+ | 6 | 24,0% | 4 | 22,2% |
Visitante · Racing Santander
Marcados 58 · sofridos 64
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 7 | 12,1% | 10 | 15,6% |
| 16-30 | 7 | 12,1% | 7 | 10,9% |
| 31-45+ | 11 | 19,0% | 7 | 10,9% |
| 46-60 | 10 | 17,2% | 10 | 15,6% |
| 61-75 | 11 | 19,0% | 17 | 26,6% |
| 76-90+ | 12 | 20,7% | 13 | 20,3% |