Pohang Steelers
x
Gimcheon Sangmu
1X2
2,55
3,10
2,62
Mandante · Pohang Steelers
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
30 |
88,2% |
1,13 |
| Over 1,5 |
19 |
55,9% |
1,79 |
| Over 2,5 |
11 |
32,4% |
3,09 |
| Over 3,5 |
4 |
11,8% |
8,5 |
| Over 4,5 |
2 |
5,9% |
17,0 |
| Over 5,5 |
1 |
2,9% |
34,0 |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
22 |
64,7% |
1,55 |
| Over 1,5 |
7 |
20,6% |
4,86 |
| Over 2,5 |
1 |
2,9% |
34,0 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
21 |
61,8% |
1,62 |
| Over 1,5 |
9 |
26,5% |
3,78 |
| Over 2,5 |
5 |
14,7% |
6,8 |
| Over 3,5 |
1 |
2,9% |
34,0 |
| Over 4,5 |
1 |
2,9% |
34,0 |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
21 |
61,8% |
1,62 |
| Over 1,5 |
9 |
26,5% |
3,78 |
| Over 2,5 |
2 |
5,9% |
17,0 |
| Over 3,5 |
1 |
2,9% |
34,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
21 |
61,8% |
1,62 |
| Over 1,5 |
9 |
26,5% |
3,78 |
| Over 2,5 |
5 |
14,7% |
6,8 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Visitante · Gimcheon Sangmu
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
28 |
87,5% |
1,14 |
| Over 1,5 |
25 |
78,1% |
1,28 |
| Over 2,5 |
19 |
59,4% |
1,68 |
| Over 3,5 |
12 |
37,5% |
2,67 |
| Over 4,5 |
8 |
25,0% |
4,0 |
| Over 5,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
24 |
75,0% |
1,33 |
| Over 1,5 |
15 |
46,9% |
2,13 |
| Over 2,5 |
9 |
28,1% |
3,56 |
| Over 3,5 |
2 |
6,2% |
16,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
25 |
78,1% |
1,28 |
| Over 1,5 |
14 |
43,8% |
2,29 |
| Over 2,5 |
3 |
9,4% |
10,67 |
| Over 3,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
23 |
71,9% |
1,39 |
| Over 1,5 |
14 |
43,8% |
2,29 |
| Over 2,5 |
4 |
12,5% |
8,0 |
| Over 3,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
24 |
75,0% |
1,33 |
| Over 1,5 |
15 |
46,9% |
2,13 |
| Over 2,5 |
10 |
31,2% |
3,2 |
| Over 3,5 |
2 |
6,2% |
16,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |