Pohang Steelers
x
Gwangju
1X2
1,50
3,50
7,00
Mandante · Pohang Steelers
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
28 |
87,5% |
1,14 |
| Over 1,5 |
18 |
56,2% |
1,78 |
| Over 2,5 |
11 |
34,4% |
2,91 |
| Over 3,5 |
4 |
12,5% |
8,0 |
| Over 4,5 |
2 |
6,2% |
16,0 |
| Over 5,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
21 |
65,6% |
1,52 |
| Over 1,5 |
7 |
21,9% |
4,57 |
| Over 2,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
20 |
62,5% |
1,6 |
| Over 1,5 |
8 |
25,0% |
4,0 |
| Over 2,5 |
5 |
15,6% |
6,4 |
| Over 3,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 4,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
19 |
59,4% |
1,68 |
| Over 1,5 |
9 |
28,1% |
3,56 |
| Over 2,5 |
2 |
6,2% |
16,0 |
| Over 3,5 |
1 |
3,1% |
32,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
20 |
62,5% |
1,6 |
| Over 1,5 |
9 |
28,1% |
3,56 |
| Over 2,5 |
5 |
15,6% |
6,4 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Visitante · Gwangju
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
23 |
85,2% |
1,17 |
| Over 1,5 |
15 |
55,6% |
1,8 |
| Over 2,5 |
10 |
37,0% |
2,7 |
| Over 3,5 |
4 |
14,8% |
6,75 |
| Over 4,5 |
3 |
11,1% |
9,0 |
| Over 5,5 |
2 |
7,4% |
13,5 |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
13 |
48,1% |
2,08 |
| Over 1,5 |
4 |
14,8% |
6,75 |
| Over 2,5 |
1 |
3,7% |
27,0 |
| Over 3,5 |
1 |
3,7% |
27,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
19 |
70,4% |
1,42 |
| Over 1,5 |
10 |
37,0% |
2,7 |
| Over 2,5 |
5 |
18,5% |
5,4 |
| Over 3,5 |
2 |
7,4% |
13,5 |
| Over 4,5 |
2 |
7,4% |
13,5 |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
14 |
51,9% |
1,93 |
| Over 1,5 |
5 |
18,5% |
5,4 |
| Over 2,5 |
3 |
11,1% |
9,0 |
| Over 3,5 |
1 |
3,7% |
27,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
19 |
70,4% |
1,42 |
| Over 1,5 |
10 |
37,0% |
2,7 |
| Over 2,5 |
4 |
14,8% |
6,75 |
| Over 3,5 |
1 |
3,7% |
27,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |