Wuhan Three Towns
x
Chongqing Tonglianglong FC
1X2
2,25
3,50
3,00
Mandante · Wuhan Three Towns
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
25 |
96,2% |
1,04 |
| Over 1,5 |
22 |
84,6% |
1,18 |
| Over 2,5 |
14 |
53,8% |
1,86 |
| Over 3,5 |
11 |
42,3% |
2,36 |
| Over 4,5 |
4 |
15,4% |
6,5 |
| Over 5,5 |
3 |
11,5% |
8,67 |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
20 |
76,9% |
1,3 |
| Over 1,5 |
11 |
42,3% |
2,36 |
| Over 2,5 |
3 |
11,5% |
8,67 |
| Over 3,5 |
2 |
7,7% |
13,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
20 |
76,9% |
1,3 |
| Over 1,5 |
14 |
53,8% |
1,86 |
| Over 2,5 |
6 |
23,1% |
4,33 |
| Over 3,5 |
4 |
15,4% |
6,5 |
| Over 4,5 |
2 |
7,7% |
13,0 |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
21 |
80,8% |
1,24 |
| Over 1,5 |
14 |
53,8% |
1,86 |
| Over 2,5 |
5 |
19,2% |
5,2 |
| Over 3,5 |
2 |
7,7% |
13,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
20 |
76,9% |
1,3 |
| Over 1,5 |
12 |
46,2% |
2,17 |
| Over 2,5 |
4 |
15,4% |
6,5 |
| Over 3,5 |
3 |
11,5% |
8,67 |
| Over 4,5 |
1 |
3,8% |
26,0 |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Visitante · Chongqing Tonglianglong FC
Total de gols
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
8 |
88,9% |
1,12 |
| Over 1,5 |
5 |
55,6% |
1,8 |
| Over 2,5 |
4 |
44,4% |
2,25 |
| Over 3,5 |
3 |
33,3% |
3,0 |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols marcados
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
7 |
77,8% |
1,29 |
| Over 1,5 |
2 |
22,2% |
4,5 |
| Over 2,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Gols sofridos
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
6 |
66,7% |
1,5 |
| Over 1,5 |
3 |
33,3% |
3,0 |
| Over 2,5 |
2 |
22,2% |
4,5 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 1T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
5 |
55,6% |
1,8 |
| Over 1,5 |
3 |
33,3% |
3,0 |
| Over 2,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |
Overs 2T
| Linha |
Qtd |
% |
Odd justa |
| Over 0,5 |
8 |
88,9% |
1,12 |
| Over 1,5 |
3 |
33,3% |
3,0 |
| Over 2,5 |
1 |
11,1% |
9,0 |
| Over 3,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 4,5 |
0 |
0,0% |
— |
| Over 5,5 |
0 |
0,0% |
— |