Brøndby IF Viborg FF
1,95
3,75
3,50
Mandante · Brøndby IF
Marcados 15 · sofridos 14
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 0 | 0,0% | 4 | 28,6% |
| 16-30 | 1 | 6,7% | 2 | 14,3% |
| 31-45+ | 3 | 20,0% | 0 | 0,0% |
| 46-60 | 3 | 20,0% | 2 | 14,3% |
| 61-75 | 2 | 13,3% | 2 | 14,3% |
| 76-90+ | 6 | 40,0% | 4 | 28,6% |
Visitante · Viborg FF
Marcados 12 · sofridos 16
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 2 | 16,7% | 2 | 12,5% |
| 16-30 | 1 | 8,3% | 1 | 6,2% |
| 31-45+ | 3 | 25,0% | 5 | 31,2% |
| 46-60 | 2 | 16,7% | 2 | 12,5% |
| 61-75 | 1 | 8,3% | 1 | 6,2% |
| 76-90+ | 3 | 25,0% | 5 | 31,2% |