Viborg FF Odense BK
1,70
4,20
4,20
Mandante · Viborg FF
Marcados 12 · sofridos 16
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 2 | 16,7% | 2 | 12,5% |
| 16-30 | 1 | 8,3% | 1 | 6,2% |
| 31-45+ | 3 | 25,0% | 5 | 31,2% |
| 46-60 | 1 | 8,3% | 2 | 12,5% |
| 61-75 | 1 | 8,3% | 1 | 6,2% |
| 76-90+ | 4 | 33,3% | 5 | 31,2% |
Visitante · Odense BK
Marcados 15 · sofridos 14
| Faixa | Marcou | % | Sofreu | % |
|---|---|---|---|---|
| 00-15 | 2 | 13,3% | 1 | 7,1% |
| 16-30 | 3 | 20,0% | 3 | 21,4% |
| 31-45+ | 2 | 13,3% | 1 | 7,1% |
| 46-60 | 0 | 0,0% | 2 | 14,3% |
| 61-75 | 3 | 20,0% | 4 | 28,6% |
| 76-90+ | 5 | 33,3% | 3 | 21,4% |